Log in | Register    EST | ENG

Eksperimenta! 2014 teosed on avatud publikuhääletuseks

Video "Tõeline armastus" Lätist

Alates tänasest on avatud rahvusvahelise noorte kaasaegse kunsti triennaali Eksperimenta! publikuhääletus. Videod töödest laekuvad Eksperimenta! FB lehele ning ootavad teie valikut.

Eksperimenta! 2014 teemaga “Kunst ja teadus” toob Tallinnasse 14-19 aastaste noorte kunstiteosed 11 riigist. Näitus Katariina kirikus ja Hopneri majas avatakse 23. oktoobril, mil publikuhääletuses enim “meeldimisi” saanud töö autorile antakse üle preemia.

Eksperimenta! on ainus rahvusvaheline koolinoorte kaasaegse kunsti triennaal, mis keskendub 14 – 19 aastastele noortele. Eksperimenta! annab noortele võimaluse kogeda loomeprotsessi idee arendusest ja eksperimenteerimisest teoste näitamiseni ja tagasiside saamiseni rahvusvahelisel areenil professionaalsete kuraatorite ja kriitikute poolt.

E! 2014-l osalevad noored kunstnikud üheteistkümnest riigist: Eesti, Läti, Soome, Venemaa, Saksamaa, Sloveenia, Portugal, Türgi, Lõuna-Korea, Kanada ja Brasiilia.

See postitus kuulub rubriiki Eksperimenta!, Network. Salvesta lemmikutesse püsiviide. Postita kommentaar või jäta trackback-viide: Trackback-viite URL.

Lisa kommentaar

Sinu e-posti ei avaldata ega jagata ealeski. Kohustuslikke välju tähistab *

*
*

Sa võid kasutada järgmisi HTML silte ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>