Logi sisse | Registreeru     EST | ENG

Rahvusvaheline võrgustik

Sally Stuudio
Sally Stuudio on avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, mille kaks peamist allüksust on Kunstikool ja Kunstiteadlikkuse Keskus. Stuudio on asutatud Eesti taasiseseisvumise aastal – 1991 ning saanud oma nime suure sõbraliku koera, dogi Sally (1991-2002) järele, kes endiselt vapiloomana ja mälestusena oma sõprade südametes edasi elab.
Sally_Stuudio_logo
Loe rohkem Telefon: +372 641 8518
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.kunstikeskus.ee/sally

Soome Laste ja Noorte Kunstikoolide Liit
Soome Laste ja Noorte Kunstikoolide Liit on kaunite kunstide baasharidust andvate Soome kunstikoolide katusorganisatsioon. Liidul on 72 liikmesorganisatsiooni. Liit toetab kunstikoolide huve ning samuti kunstihariduse standardit, mida selle liikmesorganisatsioonid pakuvad.
ktkl_cmyk
Loe rohkem Telefon: +358 40 736 3767
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.youngart.fi

Läti Vabariigi Kultuuriministeerium
Läti Vabariigi Kultuuriministeerium on riiklik institutsioon, mis organiseerib ja koordineerib riigi kultuuri- ja kultuurihariduspoliitikat.
KMzimols-izverst-CMYK-03
Loe rohkem Telefon: +371 67330200
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.km.gov.lv/en/

APECV
APECV on Portugali kunstiõpetajate assotsiatsioon. APECV on InSEA esindusorganisatsioon Portugalis ja organisatsiooni Rede Ibero Americana de Educacion Artistica asutajaliige.

APECV tegutseb kunstihariduse valdkonnas, pakkudes õppimisvõimalusi kunstihariduse ja kogukonna kunsti projektide kaudu.

APECV LOGO Loe rohkem Telefon: +351 223326617
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.apecv.pt
Sloveenia Vabariigi Riiklik Haridusinstituut
Oma viiekümne aastase eluea jooksul on Riiklikul Haridusinstituudil alati olnud oluline roll Sloveenia ülikooli eelse hariduse kujundamisel; instituut oli vastutav haridussüsteemi muutuste tutvustamisel ja oli haridusinstituutide ülevaataja. Alates aastast 2000, on Rahvuslik Haridusinstituut saanud oluliseks teguriks haridussüsteemi restruktueerimisprotsessis.
!cid_image001_gif@01CAABBD
Loe rohkem Telefon: +3861236 3145
E-post: [email protected]
Veeb:http://www.zrss.si

Na Vasiljevskom
Loomearendus- ja humanitaarhariduse keskus “Na Vasiljevskom”, mis on asutatud aastal 1997, asub St. Peterburgis Neva deltas asuval Vasiljevski saarel. Keskus on riiklik institutsioon, mis pakub mitmekesist haridust ja tegevust.
Vasiljevski_logo
Loe rohkem Telefon:
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.artsch.spb.edu.ru/main/admin.htm

CSEA
Kanada kunstihariduse ühing on rahvuslik kunstihariduse assotsiatsioon, mis esindab kunstiõpetajaid üle Kanada. See on vabatahlik assotsatsioon, mis on asutatud Quebeciks aastal 1955. See on ainuke Kanada rahvuslik organisatsioon, mis ühendab visuaalkunstide pedagooge, muuseumipedagooge ning teisi sarnaste huvide ja muredega inimesi.
CSEA_logo
Loe rohkem Telefon: +1 204474 9028
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.csea-scea.ca/

D-Atelier
D-Atelier on asutatud Ankaras aastal 1999. D-Atelieri missiooniks on valmistada lapsi ja noori ette loominguliseks ja koostööaltiks tulevikuks. Kunstikeele abil ehitame kultuurisildu ja edendame rahu laste ja noorte vahel üle maailma.
d-atelier logo
Loe rohkem Telefon: +90 312 468 13 20
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.datelier.net

little ART
little ART on mitteriiklik mittetulunduslik organisatsioon, mis toetab kogu maailma laste ja noorte loovust ja kujutlusvõimet. Me usume, et kunstikeel aitab inimestel leida tee üksteise juurde. Need, kes alustavad seda teed lapsena, jätkavad seda ka täiskasvanuna. See on meie veendumus, mida little Art toetab - parem maailm, parem homne.
littleART_logo
Loe rohkem Telefon: +49 (89) 2880 65 46
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.little-art.org

Let’s Art laste kunstikeskus
Let’s Art laste kunstikeskus asutati aastal 2003 Seoulis, Lõuna-Koreas. Let’s Art on üks esimesi organisatsioone, mis keskendub laialdase kunstihariduse andmisele lastele ja noortele vanuses 5 - 19. Let’s Art laste kunstikeskusel on unikaalne haridusfilosoofia ja omapärased pedagoogilised meetodid mitmetel kunstialadel.
letsartlogo
Loe rohkem Telefon: +82 2 543 3877
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.letsart.co.kr

Eduardas Balsys’e kunstigümnaasium
Eduardas Balsys’e kunstigümnaasium asutati Klaipedas aastal 1983. Gümnaasium pakub alus-, põhi, kesk- ja kunstiharidust õpilastele vanuses 6 - 19. Koostöös keskharidusosakonnaga tegutseb koolis muusika ja kunsti osakond, mis pakuvad õppimisvõimalust üle 500 õpilasele Klaipedast ja mujalt Leedust.
klaipeda
Loe rohkem Telefon:  +370 60418634
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.balsys.ku.lt/about_us.html

Africamor
Africamor on 2007 aastal asutatud mittetulunduslik noorteorganisatsioon, millel on umbes 50 liiged ning mitmed partnereid sotsiaalseteks ja kultuuriliseteks tegevusteks.

Africamori peamiseks eesmärgiks on toetada tundmatuid kunstnikke ja olla Potugali aafrika kogukondade sotsiaalseks edendajaks.

africamor_logo Loe rohkem Telefon: +351 96350 5649
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.africamor.com
The Reykjavíki visuaalkunstide kool
1947. aastal asutatud Reykjavíki visuaalkunstide kool on mittetulunduslik organisatsioon, mida juhivad kunstnikud ja disainerid. Aastast 2000 tunnustab Haridus-, Teadus- ja Kultuuriministeerium kooli eraõigusliku keskharidusasutusena. Koolil on ministeeriumiga on sõlmitud kokkulepe, mis puudutab keskhariduse üldaineid ning täisajalist visuaalkunstide ettevalmistuskursust.
Loe rohkem Telefon: +354 551 1990
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.myndlistaskolinn.is

St. Cyril and St. Methodius University of Veliko Turnovo
St Cyril’i ja St. Methodiuse nimeline Veliko Turnovo Ülikool asutati kõgharidusinstituudina aastal 1963, olles keskaegse 1371. aastast pärineva Veliko Turnovo kirjanduskooli järglane. 1971. aastal sai Instituut esimeseks täielikuks ülikoolis väljaspool riigi pealinna.
Bulgaaria_logo
Loe rohkem Telefon: +359 62 618 333
E-post: [email protected]
Veeb: www.uni-vt.bg

Üks kommentaar

  1. Postitanud november 24, 2010 13:02 | Püsiviide

    hello dear friends and coulegus arts and culture to culture this vent The European Capital of Culture please info.