Logi sisse | Registreeru     EST | ENG

Estonian network

Sally Stuudio
Sally Stuudio on avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, mille kaks peamist allüksust on Kunstikool ja Kunstiteadlikkuse Keskus. Stuudio on asutatud Eesti taasiseseisvumise aastal – 1991 ning saanud oma nime suure sõbraliku koera, dogi Sally (1991-2002) järele, kes endiselt vapiloomana ja mälestusena oma sõprade südametes edasi elab.
Sally_Stuudio_logo
Loe rohkem Telefon: +372 641 8518
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.kunstikeskus.ee/sally

Kunstihariduse Ühing
Kunstihariduse Ühing alustas oma tegevust ametlikult 10.02.2000.a. Ühingu eelkäijaks oli Eesti Kunstiõpetajate Ühing, mis asustati 1988.a. Kunstihariduse Ühing on Eesti kunstiõpetajate vabatahtlik ja sõltumatu ühendus, liikmeteks kunstikultuuri vahendamise, laste, noorte ning täiskasvanute kunstialase arendamise ja harimisega tegelevad või nende tegevust toetavad isikud.

Kunstihariduse Ühing juhindub UNESCO raames tegutseva Rahvusvahelise Kunstihariduse Ühingu (InSEA) põhimõtetest.

EstSEA_logo
Loe rohkem Telefon:
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.kunstiharidus.ee

Tartu Lastekunstikool
Tartu Lastekunstikool, mis on asutatud aastal 1957, on Eesti vanim lastekunstikool. Kooli rahastab kohalik omavalitsus. Koolis õpib 20 õpetaja käe all umbes 260 õpilast. Koolil on oma raamatukogu ja kunstigalerii. Galeriis toimuvad nii õpilaste kui professionaalsete kunstnike näitused.
TLKK_logo jpg
Loe rohkem Telefon: +372 736 1575
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.lkk.tartu.ee/