Log in | Register    EST | ENG

Go Hotell Shnelli

Go Hotel Shnelli on personaalse ja sõbraliku teenindusega turistiklassi hotell Tallinna vanalinna ja ajaloolise Balti jaama reisikeskuse vahetus läheduses. Meie hubane hotell sobib peatuspaigaks kõigile, kes hindavad lahket teenindust, suurepärast asukohta ning taskukohast hinda. Pakume oma külalistele nelja mugavusklassi hotellitube ning laia valikut lisateenuseid, millest enamus on tasuta. Koosolekuteks ja seminarideks on hotellis põnev vaguni kujundusega nõupidamisruum. Ootame teid külla!

Inspireerivate koosolekute, seminaride või koolituste korraldamiseks pakume kuni 36 inimest mahutavat nõupidamisruumi, mis meenutab välisilmelt rongivagunit.

Hotellioperaator GoHotels OÜ kuulub AS-i GoGroup, mis on Eesti suurim kohalikul kapitalil põhinev turismi- ja transporditeenuseid pakkuv kontsern, ühendades ning suunates ühtekokku üle 20 ettevõtte.

Täna opereerib GoHotels OÜ üht külalislahket turistiklassi hotelli Tallinna vanalinna veerel. Esimesed 124 tuba avasime oma külalistele 2005. aasta juulis. 2014. aasta suveks oleme uuendanud nii olemasolevaid tube kui avanud 13 uut ning linna avaraimat apartement-peretuba.

Meie eesmärk on olla pidevas arengus ning ajaga kaasaskäimises, seejuures oma põhiväärtuses – pakkuda oma külalistele parimat võimalikku kogemust – hinnaalandust tegemata.

Elu on lõputus liikumises ja Go Groupi sooviks on muuta maailma avastamine ja reisimine kõigile mugavaks, pakkudes reisimisega seotud teenuseid jõukohase hinnaga.

Go Hotel Schnelli on üks Eksperimenta! majutuspartneritest.

Kontaktandmed
Aadress: Toompuiestee 37, 10133 Tallinn
Telefon: +372 631 0100+372 631 0100
E-post: [email protected]
Veeb: www.gohotels.ee