Log in | Register    EST | ENG

Sally Stuudio

Sally_Stuudio_logoSally Stuudio on avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, mille kaks peamist allüksust on Kunstikool ja Kunstiteadlikkuse Keskus. Stuudio on asutatud Eesti taasiseseisvumise aastal – 1991 ning saanud oma nime suure sõbraliku koera, dogi Sally (1991-2002) järele, kes endiselt vapiloomana ja mälestusena oma sõprade südametes edasi elab.

Sally Stuudio missiooniks on aidata kaasa kunsti mõistmisele ja mõjukusele ühiskonnas. Selleks toetame inimeste loomisvajadust ja kultuurihuvi, luues neile võimalusi saada kvaliteetset kunstiinfot, kunsti õppida ja harrastada.

Kunstiteadlikkuse Keskuse peaeesmärgiks on laiendada kunsti leviala – tuua kunst inimestele lähemale ning saavutada kunstiteadlikkuse kasv Eesti ühiskonnas. Kunstikooli eesmärk on arendada õpilaste sõltumatut, loovat ja kriitilist mõtlemist ning manuaalset ja verbaalset eneseväljendusoskust läbi kaasaegse kunsti eri meediumite. Selle saavutamiseks oleme juba terve rea aastaid integreerinud nüüdisaegseid kunstivorme ja -võtteid traditsioonilisemate kunstitehnikatega, sidunud kunsti õpetamist ühiskonda ja keskkonda puudutavate aktuaalsete teemade käsitlemisega ning tutvustanud tulemusi arvukatel näitustel, konverentsidel ja töötubades.

Laste ja noorte õpetamise kõrval korraldab Sally Stuudio täiendõppekursusi haridustöötajatele ning vabahariduskoolitust täiskasvanud kunstihuvilistele. Stuudio pikaajalisteks projektideks on Kunstiteadlikkuse Keskuse väljund internetis – Eesti kunstiharidusportaal www.kunstikeskus.ee ning regulaarse kunstiinfotrükise Art This Week kirjastamine.

Sally Stuudio kui organisatsiooni juhtivateks väärtusteks on sisukus, loovus ja hoolivus. Lammutame barjääre laste loomingu ja profikunsti, kunsti ja igapäevase elu vahel. Eksperimendijulgus ja koostöö Eesti kunstnikega on võimaldanud meil pakkuda nii kvaliteetset kunstiharidust kui mõtlemisainet ühiskonnale laiemalt.

Sally Stuudio on Eksperimenta! initsiaator ja vastutab selle läbiviimise eest aastal 2011.

Kontaktandmed
Asukoht: Aia 13B, Tallinn
Postiaadress: pk. 3233, 10505 Tallinn
Telefon: +372 641 8518
E-post: [email protected]
Veeb: http://www.kunstikeskus.ee/sally

Lisa kommentaar

Sinu e-posti ei avaldata ega jagata ealeski. Kohustuslikke välju tähistab *

*
*

Sa võid kasutada järgmisi HTML silte ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>